Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Камера

Web Camera:

Запланований час завершення будівництва: III квартал 2021 року

Х о д   с т р о и т е л ь с т в а

Веб-камера на будівельному майданчику ART KVARTAL City Space — можливість оцінити темпи будівництва

Якщо ви живете недалеко від ART KVARTAL City Space, то можете оцінити динаміку будівництва, просто проїжджаючи повз об’єкт. Але як бути, якщо ви купуєте апартаменти, щоб насолоджуватися курортним сезоном в Одесі, а самі живете в іншому місті, або ж відлітаєте в тривале відрядження чи бізнес-зустріч у Європу, а тримати руку на пульсі новин будинку необхідно?

На території ART KVARTAL City Space встановлено ​​web camera, а значить, ви можете стежити за ходом будівництва онлайн. Трансляція з будівельного майданчика ведеться в режимі 24/7. У будь-який час доби з будь-якого куточка світу ви можете контролювати темпи робіт та перевіряти, чи відповідає заявлена ​​інформація про етап будівництва тому, що є насправді.

Що важливо знати про поліфункціональний квартал ART KVARTAL City Space

  • АРТ КВАРТАЛ зводиться в центрі Одеси, за 5 хвилин на автівці від вулиці Дерибасівської. Концепція передбачає забудову території між Приморською вулицею й узвозом Маринеско двома 23-поверховими і чотириповерховими будинками з житловою, комерційною, культурною і суспільною складовою.
  • Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Якісну теплоізоляцію забезпечує мінеральна вата. Передбачено індивідуальну котельню.
  • На території кварталу, в ліфтових холах, на центральних, евакуаційних та службових входах встановлять відеокамери, які синхронізуються зі смартфоном.

Актуальні ціни й умови придбання нерухомості в поліфункціональному кварталі ART KVARTAL City Space озвучать у відділі продажів. Звертайтеся!