Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Девелопери Art Kvartal City Space реставрують арку судноремонтного заводу

В рамках будівництва поліфункціонального кварталу Art Kvartal City Space SAGA Development спільно з партнерами Perfect Group і Citex Development реставрує арку біля входу на територію колишнього судноремонтного заводу.

Девелопери Art Kvartal City Space реставрують арку судноремонтного заводу | ART KVARTAL

Старовинна конструкція розташована на узвозі Марінеско та належить до однієї з архітектурних пам’яток Одеси. Вона побудована в 1930 році та прикрашала головний вхід майстерень заводу Белліно-Фендеріхта, а потім і вхід до судноремонтного заводу. Після закриття цехів арка залишилася окрасою місцевості, але наразі вона знаходиться в напівзруйнованому стані. Конструкція має численні тріщини, основа колон і барельєф у верхній частині споруди сильно пошкоджені. Один з барельєфів зовсім втрачений.

Для збереження історичної цінності Одеси девелопери проекту Art Kvartal City Space вже почали реставраційні роботи. Встановили будівельне риштування поруч з аркою та демонтували ліпний барельєф “Індустрія”, відомий одеситами як копія горельєфа брюссельського “Пам’ятника праці”. Його відновлять та повернуть на місце. Другий барельєф буде повністю відтворений фахівцями.

Архітектурний стиль, фактура, колір і візерунки старовинної конструкції будуть повністю відновлені.

Реставрація арки триватиме близько 2 місяців, тож зовсім скоро одесити знову побачать архітектурну пам’ятку міста.

Фото: Думская

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів