Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Площа ART KVARTAL City Space стане новим активним центром Одеси

Серед завзятих туристів є думка: хочеш побачити місто — відвідай його головну площу. Адже саме тут сконцентроване життя містян. На площі найчастіше призначають зустрічі, влаштовують побачення, організовують свята та масштабні заходи. Це зручна локація для популярних об’єктів інфраструктури, відкриття культурних центрів і реалізації молодіжних проектів.

Площа ART KVARTAL City Space стане новим активним центром Одеси | ART KVARTAL

Саме такою ми бачимо площу в ART KVARTAL City Space. Насичена життям і комфортна для неквапливого відпочинку, відкрита для відвідувачів і закрита від автівок, різноманітна та водночас витримана в одному архітектурному стилі — вона стане новим активним центром Одеси.

Особисте: Площа ART KVARTAL City Space стане новим активним центром Одеси | ART KVARTAL

Площа знаходитиметься всередині нашого кварталу — в оточенні будинків, частина приміщень в яких відведена під комерційну діяльність. Компанії, які працюватимуть тут, виконуватимуть роль своєрідних точок тяжіння: сюди приходитимуть одесити, щоб відпочити, смачно поїсти, здійснити покупки та відвідати спортзал. Власники апартаментів зможуть працювати, не залишаючи територію кварталу — один з будинків займатимуть офіси та бізнес-коворкінги.

У цілому, концепція ART KVARTAL City Space передбачає розподіл території на 6 функціональних зон:

• KIDS KVARTAL площею 3200 м², де працюватиме центр дитячого розвитку і дитячий ігровий клуб,
• FOOD KVARTAL (3300 м²) — майданчик для продуктових магазинів, фермерського ринку та ринку вуличної їжі,
• SPORT KVARTAL (8200 м²) — площа для фітнес-центру,
• SHOP KVARTAL (14 300 м²) — окремий квартал з гіпермаркетом і магазинами різних груп товарів,
• BIZ KVARTAL — офісний центр і концептуальні коворкінги,
• REST KVARTAL — заздалегідь продумані приміщення для кафе, ресторанів, барів, нічного клубу.

Особисте: Площа ART KVARTAL City Space стане новим активним центром Одеси | ART KVARTAL

Але приваблива площа не тільки та, яка рясніє модними ресторанами, магазинами відомих брендів і популярними спортивними комплексами. Приваблива площа, перш за все, має асоціюватися з безпечним і комфортним простором, де ставка зроблена на велорух і рух пішки, де немає місця автівкам і суцільним парковкам. До такої площі легко дістатися, оскільки в неї зручна транспортна розв’язка або налагоджена комунікація з містом завдяки розвинутим пішохідним маршрутам.

ART KVARTAL City Space не буде замкненою та відокремленою територією. Поєднувати район з містом буде сквер Жанни Лябурб. Після архітектурного конкурсу міська влада обрала найкращий проект благоустрою місцевості. Тут планують створити сучасний громадський простір зі скейтпарком, сучасним дитячим майданчиком та рекреаційною зоною для батьків. За новою концепцією, сквер Жанни Лябурб перетвориться на парк відпочинку та стане зеленим коридором, який з’єднає різні райони міста, зокрема, Грецький парк з нашим кварталом.

Особисте: Площа ART KVARTAL City Space стане новим активним центром Одеси | ART KVARTAL

ART KVARTAL City Space знаходиться на місці колишнього судноремонтного заводу. Концепція благоустрою кварталу та створення сучасної площі допоможе вирішити основні проблеми району: замкненість, брак якісних закладів, погане освітлення, низька відвідуваність території.

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів