Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

В Art Kvartal City Space стартував продаж апартаментів

Творча, яскрава та комфортна для життя — саме такою буде Нова Одеса. В центрі міста, між вулицями Приморською й Марінеско, SAGA Development спільно з Perfect Group створюють сучасний поліфункціональний квартал Art Kvartal City Space, де вже з 1 травня розпочато продаж апартаментів.

В Art Kvartal City Space стартував продаж апартаментів | ART KVARTAL

Art Kvartal City Space включатиме житлову, торговельно-розважальну та громадську складову та стане новим культурним центром міста. У складі кварталу передбачені торговельний центр, вулиця ресторанів, заклади дитячого розвитку та дозвілля, ринок їжі, апарт-готель, діловий і спортивний центри, публічні простори для різних видів активності та підземний паркінг.

Поруч з кварталом також знаходяться численні культурні та архітектурні об’єкти: Одеський художній музей, бульвар Михайла Жванецького, Воронцовський палац.

Згідно архітектурної концепції, територія Art Kvartal City Space матиме різну за висотністю забудову: вздовж вулиці Марінеско, яка входить до охоронної зони, висота будівель буде обмежена 4 поверхами, а вздовж вулиці Приморської, що знаходиться за межами історичного ареалу, висота будівель сягатиме 24 поверхів.

Апартаменти класу комфорт+ вже можна придбати у відділі продажу. Чекаємо на вас за адресою Французький бульвар, 63/65.

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів