Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

В ART KVARTAL City Space розпочато продаж апартаментів за розтермінуванням

Місія “Купити нерухомість неподалік моря” здійсненна! В ART KVARTAL City Space маємо для цього зручну програму розтермінування.

В ART KVARTAL City Space розпочато продаж апартаментів за розтермінуванням | ART KVARTAL

Обравши апартаменти в одному з будинків, вам потрібно сплатити від 30% від їхньої вартості, а решту суми розподілити на 24 місяці. Подорожчання — 10% річних на залишок виплат.

Встигніть придбати апартаменти у новому поліфункціональному кварталі Одеси — зі зручною інфраструктурою, якісним благоустроєм і сучасною площею, яка стане не тільки окрасою ART KVARTAL City Space, а й всього міста. Тут будуть створені суспільні простори, працюватимуть кав’ярні, ресторани, магазини відомих брендів. На території кварталу буде зручно займатися спортом, відпочивати та проводити ділові зустрічі, не залишаючи свій квартал.

У продажу представлені апартаменти класу комфорт+ від 39 м² до 147 м². Вони розташовані у 24-поверховій будівлі, яка знаходиться вздовж Приморської вулиці. В цілому, територія кварталу матиме різну за висотністю забудову: вздовж вулиці Марінеско, яка входить до охоронної зони, висота будівель буде обмежена 4 поверхами.

Оформити розтермінування вже можна у відділі продажу. Чекаємо на вас за адресою: Французький бульвар, 63/65.

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів