Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Як зберегти та примножити кошти? Купити нерухомість в ART KVARTAL City Space

Обираєте між банківським вкладом та інвестуванням у нерухомість? Радимо другий варіант, оскільки вкладання коштів у квадратні метри було та залишається безальтернативним способом збереження та примноження грошей. Особливо в ART KVARTAL City Space! Концептуальність проекту, розташування у курортному місті та функціональне різноманіття інфраструктури забезпечує високу інвестиційну привабливість як апартаментів, так і комерційних приміщень.

Як зберегти та примножити кошти? Купити нерухомість в ART KVARTAL City Space | ART KVARTAL

Купувати нерухомість у ART KVARTAL City Space найвигідніше на початковому етапі будівництва. Придбавши апартаменти на стадії котловану, після введення будинку в експлуатацію ви зможете їх продати на 40% дорожче від початкової вартості. Тобто прогнозований дохід становитиме майже половину вкладених вами грошей. Крім перепродажу, апартаменти біля моря є гарним джерелом пасивного доходу. Оренда нерухомості в Одесі користується високим попитом як серед тих, хто приїжджає в місто по бізнес справах, так і серед туристів.

Аби ваші гроші працювали та приносили гарантований дохід, радимо розглянути ще один варіант — інвестиції у комерційні площі. Прогнозований дохід від здачі приміщення в оренду сягатиме 10% річних, що, звісно, дасть вам можливість швидко повернути свої гроші. ART KVARTAL City Space має великий вибір об'єктів і напрямків для розвитку внутрішньої інфраструктури кварталу.

Новий квартал будується поблизу моря та стане переосмисленням підходів до забудови території. На місці колишнього судноремонтного заводу з'являться сучасні будинки різної висоти та функціонального призначення. В центрі кварталу знаходитиметься площа — одне з найзатребуваніших місць Одеси. Тут гулятимуть резиденти ART KVARTAL City Space, мешканці та гості міста. Сюди виходитимуть фасади комерційних приміщень, запроектованих під кафе, ресторани, магазини, коворкінги, галерею. Точками тяжіння стануть ринок вуличної їжі, ринок з найсвіжішими фермерськими продуктами, місця для занять спортом і дитячого дозвілля. І все це на фоні розташування у курортній частині міста, доступності території для всіх охочих і продуманій транспортній інфраструктурі. Внутрішня територія закрита для в’їзду автівок, у кварталі передбачений підземний та гостьовий наземний паркінг.

Більше інформації про ART KVARTAL City Space та вигідність інвестицій у його нерухомість ви можете дізнатися у відділі продажу за адресою: Французький бульвар, 63/65.

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів