Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Поруч з ART KVARTAL з'явиться нове місце для відпочинку

Плюс одне місце для прогулянок і відпочинку резидентів ART KVARTAL City Space! Сквер Жанни Лябурб, розташований неподалік кварталу, стане новим громадським простором зі скейтпарком, сучасним дитячим майданчиком та рекреаційною зоною для батьків. Такі основні напрямки реновації території були представлені переможцями відкритого архітектурного конкурсу в Одесі.

Поруч з ART KVARTAL з’явиться нове місце для відпочинку | ART KVARTAL

У грудні минулого року Одеська міська рада оголосила конкурс на кращу концепцію благоустрою скверу Жанни Лябурб — зелених схилів у самому центрі міста між бульваром Жванецького та портом. Після розгляду близько 30 конкурсних робіт премія дісталася проекту «Крок до моря» — колаборації архітектурного бюро Space Odyssey Architects, ландшафтної студії Kotsiuba та урбаніста Олександра Горенюка.

Згідно з їхньою концепцією, сквер Жанни Лябурб перетвориться на сучасний парк відпочинку та стане зеленим коридором, який з’єднає різні райони міста. Тут з’являться кафе, спортивні та дитячі майданчики, скейтпарк і водні атракціони. Для батьків буде облаштована окрема зона. Особливістю благоустрою парку стануть оглядові майданчики.

Запропонована програма має вирішити основні проблеми території. Сьогодні це занедбана місцевість з купою сміття. Сквером складно дістатися в іншу точку міста. Багато зелених насаджень потребують збереження.

Після ряду заходів сквер Жанни Лябурб стане улюбленим місцем відпочинку одеситів. Територія також буде привабливою для дослідження орнітологів. Деталі благоустрою можна подивитися на сайті скверу.

Фото: Хмарочос

Повернутись до новин До вибору апартаментів

До вибору апартаментів