Замовити дзвінок
(048)738-00-72
Замовити дзвінок

Дізнатись ціну

Ім`я:*
Ми передзвонимо у зручний час:

Дякуємо, заявка прийнята

Хід будівництва

Art Kvartal:

Завершено влаштування паль у 1-й секції. Виконано монтаж обладнання для водозниження, проводиться відкачування грунтових вод. Виконується перенесення будівельного паркану. Проводиться зовнішнє оздоблення відділу продажу.

Запланований час завершення будівництва - 3 квартал 2021 року.

Секція 1

Будівництво:

Земельні роботи - 28%
Роботи до відм. 0 - 10%
Каркас - 0%
Цегляна кладка - 0%

Благоустрій:

Фасад:

Мережі:

Веб камера

Фото з будівництва:

Переглянути звіт
Переглянути звіт
Переглянути звіт
Переглянути звіт
Переглянути звіт
Переглянути звіт
Переглянути звіт

АРТ КВАРТАЛ — масштабний проєкт ревіталізації території Одеського судноремонтного заводу в поліфункціональний квартал: для життя, нетворкінгу, спілкування, дозвілля і бізнесу. Фотографії з будівельного майданчика публікуються регулярно, з ними ви можете ознайомитися у вільний час.

Уздовж узвозу Маринеско, що входить в охоронну зону, висота будівель буде обмежена чотирма поверхами. Архітектурними акцентами ART KVARTAL City Space стануть дві 23-поверхові будівлі, розташовані уздовж вулиці Приморської. Інвестори можуть моніторити хід будівництва, аналізувати темпи робіт, контролювати відповідність планових і фактичних характеристик об’єкта.

Що важливо знати про ART KVARTAL City Space

Поліфункціональний квартал будується в центрі Одеси. Дорога до вулиці Дерибасівської займає 5 хвилин на автівці.

Клас нерухомості — «комфорт +». Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Якісну теплоізоляцію забезпечує мінеральна вата. Передбачено власну котельню, що дасть змогу регулювати температуру в апартаментах та убезпечить від перебоїв з гарячою водою.

Ігровий клуб і центр дитячого розвитку, арт-простори й коворкінги, ресторани й кафе, фітнес-центр, ринок вуличної їжі — важливі об’єкти інфраструктури, передбачені на території ART KVARTAL City Space.